Logo

225 45 17 AMG mercedes bandazi

Број на оглас: 3066523 | Објавен на: 16.12.2018, 22:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 17.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba, vozeni se na Mercedes w 124. Bandazite se so odlicni gumi 2016 god. I se balansirani. Zamena samo so 15 ki za mercedes

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 kosta

Потврден огласувач