Logo

SE PRODAVA SAMSUNG S9 NOV NOV

Број на оглас: 3066592 | Објавен на: 14.11.2018, 22:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: S9

Боја: Rosa

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 430 €
440 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Samsung S9 Skroz nov se uste ne aktiviren Neverlock...donesen od Germanija Tel 078337860 cena 430evra fiksno

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Gorgi

Потврден огласувач