Logo

iPhone 6 16 GB Neverlock

Број на оглас: 3066878 | Објавен на: 17.11.2018, 13:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: iPhone 6

Боја: Silver

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 8.000 МКД
8.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam odlicen iPhone 6 16 GB , raboti na site mrezi.
Bez zameni!!

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Jane Janovski

Потврден огласувач