Logo

Клучеви POWERFIX

Број на оглас: 3066891 | Објавен на: 21.07.2019, 12:46
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.200 МКД
1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Вид на оглас: Се продава


Клучевите се нови од германско производство POWERFIX. Изработени од хром ванадиум CR-V со висок квалитет, од едната страна се чатал а од другата страна е крцкалица, пет парчина со големина од 8,10, 13, 14 и 17.
Информации на тел.
075 - 581 - 117
ГОРАН

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  GOGO

Потврден огласувач