Logo

Pezo Partner 1.4 benzin-plin

Број на оглас: 3066996 | Објавен на: 14.01.2019, 20:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: Partner

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 2.600 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot Partner 1.4 benzin-plin so dizna na dizna i atest so ful oprema klima i 4 novi gumi...

Tel:070537160 Simo

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач