Logo

FORD FOCUS 1.6 dizel 2007g.

Број на оглас: 3067113 | Објавен на: 06.12.2018, 15:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 2.750 €
2.850 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava FORD FOCUS 1.6 dizel 2007g. kolata e vo odlicna sostojba so klimatronik,komplet elektrikai so 4 novi gumi.proizv. 2007 godina so 175000km.
plateni site davacki do registracija

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач