Logo

GIGABYTE Intel i3 8gb RAM 1TB+ Monitor (testatura i maus)

Број на оглас: 3067129 | Објавен на: 16.11.2018, 21:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Xaрд диск HDD: 1 TB

РАМ Меморија: 8 GB

Модел на процесор: Intel Core i3

Тип на хaрд диск: HDD

Цена: 20.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Full PC + Monitor. Gratis testatura i maus
Specifikacii
Ram: 8GB
Procesor: i3-4130 CPU 3.40GHz
HDD: 1TB
Graficka: GTX 650

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач