Logo

SOBNI VRATI EFTINO !!!

Број на оглас: 3067191 | Објавен на: 13.11.2018, 08:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam 4 sobni vrati so kasi, 3 X 90, 1 X 80 Imam I samo krila 3 komada. Moze zamena, dajte ponuda.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач