Logo

AvtoPlac Interkom

Број на оглас: 3068214 | Објавен на: 13.02.2019, 15:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vw Polo 1.2 tdi, 55kw, uvezeno od Germanija vo odlicna sostojba bez nikakvi zamerki, mnogu ekonomicno so potrosuvacka 4L/100km.. Moze da se vidi vo sekoe vreme, za iskusni i seriozni kupuvaci.

Огласи од: AvtoPlac Interkom

AvtoPlac Interkom

Strumica Murtino
Струмица

Станете Премиум член

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 AvtoPlac Interkom

Потврден огласувач