Logo

Audi A3 1.9 TDI 110ks- 1999 godina

Број на оглас: 3068235 | Објавен на: 15.11.2018, 11:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 3.000 €
3.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A3 1.9 TDI 110 ks 1999 godina, napraven komplet servis, klimatronik, centralno zaklucuvanje, ABS, ima novi letni gumi, registrirano do 05.09.2019

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Boris

Потврден огласувач