Logo

Krava kravi se prodava krava simentalka..

Број на оглас: 3068248 | Објавен на: 17.11.2018, 11:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 850 €
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Oдгледување на животни

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mlada krava simentalka,kravata e mlada stelna e 3 meseci i nekoj den za vtoro tele i e mnogu mirna,kravata moze dase kara i na pasa...
Telefon za kontakt:071-704-084..

 Берово    Општина: Пехчево

Прати Е-Маил

 Iv

Потврден огласувач