Logo

Elektricna Kana!

Број на оглас: 3068299 | Објавен на: 20.08.2019, 18:32
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 770 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за кафе

Вид на оглас: Се продава


Kana Elektricna 2000W, 1,8L Cisto Novo vo kutija

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  Mitko

Потврден огласувач