Logo

Citroen Jumpy 1.6 HDI

Број на оглас: 3068331 | Објавен на: 05.11.2018, 17:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.850 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


2007 godina. 66kw. 1,6 HDI. Carineto so makedonska registracija.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Dragan