Logo

Mercedes-Benz c 220 CDI

Број на оглас: 3068382 | Објавен на: 16.11.2018, 12:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 115 kw / 156 ks

Цена: 3.300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Mecedes-Benz c 220 CDI 143 h.p. Avangard registriran do 10 mesec 2018.Moza zamena,mozna doplata.Kontakt 077840056.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Dragan