Logo

4x100 R15

Број на оглас: 3068543 | Објавен на: 20.02.2019, 15:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 115 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Polovni aluminiumski bandazi Alesio R 15 -4x 100, zdravi i pravi ne udirani so sitni zabeleski ...poveke informacii na 078 456 700....

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 dusko

Потврден огласувач