Logo

mini bager. takeuchi tb 36

Број на оглас: 3068570 | Објавен на: 20.01.2019, 18:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


takeuchi tb36. novi. gusenici. 3.5. tona. 4 korpi.

 Тетово    Општина: Желино

Прати Е-Маил

 Biran

Потврден огласувач