Logo

FORD MONDEO 2.0TDDI

Број на оглас: 3068577 | Објавен на: 15.04.2019, 14:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E VO DOBRA SOSTOJBA IMA KLIMA,ELEKTRIKA NA PROZORITE,GREACI NA SEDISTA...KOLATA E NE REGISTRIRANA

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 TONI

Потврден огласувач