Logo

Se prodava Seat Altea 2.0 140KS

Број на оглас: 3068644 | Објавен на: 11.12.2018, 17:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Altea

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 140 kw / 190 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Seat Altea 2.0 140KS Registrirana do 08. 2019godina so zelen karton,full oprema so napraven kompleten servis, novi gumi, vo odlicna sostojba.
Kontakt telefon 072762399 - Marjan.
Cena po dogovor

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Марјан

Потврден огласувач