Logo

Panda odlicna

Број на оглас: 3068681 | Објавен на: 25.06.2019, 01:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Panda

Година: 2004

Гориво: Бензин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 4 kw / 5 ks

Цена: 1.650 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat panda1.1,klima ispravna,143000km,servisirana na 135000km,alumuniumski bandazi,dobri gumi,pali vozi bez dopolnitelni davacki,odlicna.cenata e fiksna,puknato predno staklo

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 djoko

Потврден огласувач