Logo

Kasapski pistol i municija

Број на оглас: 3068711 | Објавен на: 14.11.2018, 10:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 30 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


9x27 za krupna stoka belata pakofka
Municija 50 parcina 30 evra
Pistol nov 100 e

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Ljupco

Потврден огласувач