Logo

Passat B6 Na delovi

Број на оглас: 3068847 | Објавен на: 07.10.2019, 08:56
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2017

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 123 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat delovi za vw Passat od 2007 godina

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Festo

Потврден огласувач