Logo

iPhone 7

Број на оглас: 3068911 | Објавен на: 12.11.2018, 15:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: iPhone 7

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 320 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


iPhonot e malce koristen
Bez zameni samo kesh

 xXx

Потврден огласувач