Logo

Штрафцигери POWERFIX

Број на оглас: 3068948 | Објавен на: 12.04.2019, 11:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 МКД
2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Вид на оглас: Се продава


Штрафцигерите се нови од германско производство POWERFIX. Комплетот содржи 37 парчина изработени од квалитетен материјал со магнетни глави и држач за прицврстување на ѕид.
Информации на тел.
075 - 581 - 117
ГОРАН

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 GOGO

Потврден огласувач