Logo

2 Samsung S6 za delovi

Број на оглас: 3068967 | Објавен на: 12.11.2018, 07:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: S6

Боја: Black

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Ne pali i ne cini ekranot. Cena 1000den.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Mob

Потврден огласувач