Logo

Land Rover Discovery 2.5 td na bg tablici 4×4

Број на оглас: 3069029 | Објавен на: 15.11.2018, 20:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LandRover

Модел: Discovery

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Зелена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 102 kw / 139 ks

Цена: 2.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Land Rover Discovery 2.5 td.vo odlicna sostojba.se funkcionira na nego

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 nikola

Потврден огласувач