Logo

Touareg 2.5 tdi BACtip motor delovi

Број на оглас: 3069095 | Објавен на: 21.01.2019, 10:55
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 11 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


TIP NA MOTOR BAC 128 kw Radilica klipovi lageri klipnjaci maslena pumpa hidraulicna pumpa blok Kapak Na motor ladnjak

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  XxxxxxX

Потврден огласувач