Logo

OPEL ZAFIRA ELEGANCE 2.0 TDL 2000G. REG.O7.'19

Број на оглас: 3069119 | Објавен на: 11.11.2018, 09:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 63 kw / 86 ks

Цена: 2.400 €
2.450 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA FAMILIARNO EKONOMICNO VOZILO SO 7 SEDISTA.
-VO ISPRAVNA SOSTOJBA.
-FABRICKA EURO KUKA VO SOOBRAKAJNA SO TRETA TABLICKA. -ostetenoto na gepekot se poprava za 50 evra od moja strana. -MANE;TEL.077 755 888

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 MAKI-DOO-STIP

Потврден огласувач