Logo

200cc 17 konja

Број на оглас: 3069180 | Објавен на: 06.11.2018, 13:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Спортски

Година: 2017

Модел: Hamachi 200cc

Километри: 5000

Цена: 1.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Tel 071 251 824

 Валандово

Прати Е-Маил

 Petar