Logo

*VW TOURAN 1.9 7SEDISTA*

Број на оглас: 3069200 | Објавен на: 18.12.2018, 17:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 4.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vw touran 1.9 101 ks 6 brzini uvezen od Germanija so vozenje.Voziloto e so 7 sedista na 220 000 km.Smenet set rebrast kais.

Od oprema poseduva:
-klima
-el na 4 prozorci i retrovizori
-bord kompjuter
-tempomat
-parking senzori

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Riste

Потврден огласувач