Logo

Yamaha YZ450F 2013 Perfekten EFTINO

Број на оглас: 3069207 | Објавен на: 19.11.2018, 22:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yamaha

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2013

Модел: YZ450F

Цена: 3.100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Yamaha YZ450F 2013 vo mnogu dobra sostojba

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Petar (претпријатие)