Logo

Јапонски јаболки

Број на оглас: 3069230 | Објавен на: 21.11.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Вид на оглас: Се продава


Се продава јапонска јаболка (големапродажба) од сорта ванила што се јаде веднаш.
Цена по договор во зависност од количина.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Koljo

Потврден огласувач