Logo

FIAT BRAVO 2009

Број на оглас: 3069306 | Објавен на: 19.11.2018, 15:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Bravo

Година: 2009

Гориво: Бензин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: По Договор
1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Fiat bravo 1.4 benzin.
Redovno servisirana
Registrirana 08.02.2019 plus zelen karton.
Cetiri novi gumu kombinirani letni zimski

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 ad

Потврден огласувач