Logo

Audi A4

Број на оглас: 3069449 | Објавен на: 13.11.2018, 21:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 1995

Гориво: Бензин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 1.600 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A4 2.6 ,kolata e vo dobra sostojba,ima plus 4 gumi so bandash,cenata e mnogu idealna

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Drilon

Потврден огласувач