Logo

Zatvarac za pluteni tapi

Број на оглас: 3069510 | Објавен на: 04.07.2019, 10:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.400 МКД
2.500 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam zatvarac za pluteni tapi za vino.

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач