Logo

Строг центар на Широк сокак

Број на оглас: 3069513 | Објавен на: 17.11.2018, 07:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 115 m²

Греење: Струја

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава под наем деловен простор во самиот центар на Широк сокак веднаш до Католичка црква,погоден за секаква намена
Слободен од 01.01.2019

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 tomas

Потврден огласувач