Logo

Kia carens kako novo 2007

Број на оглас: 3069590 | Објавен на: 20.11.2018, 19:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Carens

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 3.400 €
3.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba funkcionalno se po nejze .na 16 11 2018 napraven servis komplet.
Full oprema
Klimatronik . elektricni prozori. tempomat servo. maglenki . evro kuka . Vozdusni pernici i zavesi i dr.
Novi gumi sava m+s
Pominati 143000 km realni so servisna kniska
Euro 4 standard

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач