Logo

PRODAVAM LIVADSKO SENO REKOLTA 2018 EXTRA !!!

Број на оглас: 3069603 | Објавен на: 16.01.2019, 18:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 119 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam livadsko seno rekolta 2018 imam okolu 800 bali vo koi ima 300 prekos extra!!!

Kontakt tel: 070-318-321
070-318-321
070-318-321

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 xXx

Потврден огласувач