Logo

Seat leon 1.9 tdi sport

Број на оглас: 3069622 | Објавен на: 07.11.2018, 12:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 4.990 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna sostojba, prva registracija 2007 ,servisna kniska ,dva kluca

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач