Logo

SE PRODAVA ZITO REKOLTA 2018 EXTRA!!!

Број на оглас: 3069623 | Објавен на: 14.11.2018, 14:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 12 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava zito rekolta 2018 imam 6 tona vo koi ima:jacmen,pcenica,trikitale !!!

Povejke info na tel: 070-318-321
070-318-321
070-318-321

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 xXx

Потврден огласувач