Logo

Friteza PHILIPS

Број на оглас: 3069661 | Објавен на: 03.12.2018, 20:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.600 МКД
2.800 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фритези

Вид на оглас: Се продава


Se prodava friteza Philips malku koristena

 Скопје    Општина: Автокоманда

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач