Logo

Prodavam papagali Rozenkolisi - maticni parovi

Број на оглас: 3069690 | Објавен на: 12.02.2019, 15:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 34 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 2maticni parovi papagali rozenkolisi . Moze zamena za tigrici 12 kom za dva para
Kontakt : 078273542

Огласи од: Goran

Goran

Куманово

Станете Премиум член

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач