Logo

Yamaha MT-03 660cc

Број на оглас: 3070048 | Објавен на: 22.05.2019, 00:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yamaha

Вид: Спортски

Година: 2006

Модел: MT-03

Километри: 25000

Цена: 3.300 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sostojba

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Yamaha