Logo

Мотокултиватор нов барајте на телефон 078/336188

Број на оглас: 3070085 | Објавен на: 07.11.2018, 10:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 24.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


5 коњи барајте на телефон 078/336188

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 emil

Потврден огласувач