Logo

STEREO POJACALO SONY SO RADIO YAPAN

Број на оглас: 3070087 | Објавен на: 09.11.2018, 06:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вид на оглас: Се продава


KAKO NOVO MN MOCNO STEREO TRANZISTORSKO NAJDOBRITE POJACALA A- 2X100WATT I B 2X100 WATT IMA TREBLE BASS I LOUDNES EXTRA BASS!!!

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Riste

Потврден огласувач