Logo

Huawei Mate 10 Lite

Број на оглас: 3070101 | Објавен на: 14.11.2018, 08:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: Mate 10 lite

Боја: Black

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 14.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Huawei Mate 10 Lite,kupen od Neptun so vazecka 20 mesecna garancija i osiguruvanje,so telefonot sleduva originalen polnac,slusalki i maska.
Za zamena cenata e 16.000

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Branko

Потврден огласувач