Logo

CD JVC YAPAN NOV MODEL USB AUX SMART

Број на оглас: 3070131 | Објавен на: 14.11.2018, 07:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
4.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / DVD/ CD/MP3/MP4 плеери

Вид на оглас: Се продава


KAKO OD FABRIKA JVC BLUETOOTH KOJ PRV CE GO CUE I VIDI SIGURNO GO ZIMA!!!!!!!

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Riste

Потврден огласувач