Logo

audi

Број на оглас: 3070306 | Објавен на: 17.06.2019, 14:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A3 2.0 140 ks vo izvonredna sostojba napraveno kompleten servis EXTRA...BEZ ZAMENI

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 stefan

Потврден огласувач