Logo

Peugeot 207 facelift

Број на оглас: 3070433 | Објавен на: 13.11.2018, 11:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 207

Година: 2009

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Цена: 3.950 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam peugeot 207 facelift uvezeno od austrija vo ekstra sostojba so servisna kniska so noviot eko 5 motor ... kolata e cisto nova ... servisirana... proverka kade sakas...

 Дарко

Потврден огласувач