Logo

Prodavam Ford Focus C-Max 2.0

Број на оглас: 3070435 | Објавен на: 07.08.2020, 12:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus C-Max

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 2 kw / 3 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Ford Focus C-Max 2.0 uveZen od svajcarija.kolata e so servisna kniska i plateni se site davacki do registracija za poveke 071778661

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 Cufii

Потврден огласувач