Logo

Hundai Kombe(Hyndai H1)

Број на оглас: 3070508 | Објавен на: 21.11.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Hyundai H1 (dizel) 1400eur. Voziloto e vo vozna sostojba i registrirano vredi da se pogledne.
Javete se 071 279 077

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Berovo

Потврден огласувач